Oppo Forum

Oppo Forum

Oppo, Çin menşeili bir teknoloji yapımcısı ve biz de bu marka amacıyla oluşturulmuş bir aileyiz. Ağırlıklı olarak marka ile alakalı olsa da Oppo Forum ailesi olarak her kategoride varlığımızı sürdürüyoruz. Modeller kimine göre canavar kimine göre efsane ama büyük oranda çok iyi ve çok beğeniliyor. Son vakitlerde sıkça adı ile karşılaştığımız Oppo Türkiye amacıyla resmen bir devrim niteliğinde oldu ve süratle daha da geniş kitleye ulaşıyor. Oppo severlerin topluluğu olan forumumuzda yer alabilmek amacıyla sabırsızlandığınızı hisseder gibiyim.

Oppo Nasıl

Çin’de BBK Holding’in bir markası olan Oppo, ülkemizde satışa başlayalı aşağı yukarı 2 sene oldu fakat 2004’te kurulmuş olan bu marka Çin’de cep telefonu sektöründe önder konumunda.. Oppo Türkiye’de Sıla’dan sonra Coşkun Aral ile yaptığı reklam anlaşmasıyla gündeme geldi ve uzun vadede gündemde olacağı görünüyor. Biz ise Türkiye’de marka hayranlarının vazgeçilmez adresi olmayı hedefleyerek yola koyulduk ve Oppo Forum ailesi olarak güzel bir bölge yaratmak üzere emin adımlarla ilerliyoruz. Esasında bizler yalnızca bir site değil, bu markanın büyük hayranları, hem de hayranlar topluluğuyuz ve aramıza katılacak kişileri sabırsızlıkla bekliyoruz. Eğer sen de bu marka harika diyorsan, buyur gel aramıza katıl. Oppo modellerinde kameranın kalitesi, bataryanın ömrü ve basit kullanım ile son derece yüksek performans gösteriyor.

Oppo Türkiye reklamları ile çığır açtı

İnsanlarda merak uyandıran çoğu reklamı var ve şayet internette gezinirken karşınıza Oppo reklamı çıktıysa, tıklamış olma ihtimaliniz biraz yüksek. Eğer bu markaya alakanız var ise ya da bir modelini kullanmaktaysanız her türlü paylaşım ve destek amacıyla uğramanız gereken adres biziz: https://www.oppotr.com Zaten bizi ziyaret ettiğinizde Oppo marka adının her yerde geçtiğini göreceksiniz, hem de boğulacaksınız diyelim. Oppo Türkiye ailesi diye adlandırıyoruz kendimizi ve aile fertlerimiz her geride bıraktığımız gün daha da artıyor.

Yorum Yap
0 Yorum yapan