Küme Hattındaki Fenerbahçe’de Futbolcuların Takımdan Ayrılma Paylaşımları

Küme Hattındaki Fenerbahçe’de Futbolcuların Takımdan Ayrılma Paylaşımları

Küme düşme hattına girdikten sonra Fenerbahçe’de takımdan ayrılma dedikoduları yankılanmaya başladı. Takım küme düşerse ne yapacağız soruları ile kendisini garantiye almaya çalışan futbolcular, yeni takım arayışlarına başladılar bile.

Kulislerden gelen açıklamalarda Futbolcular küme düşme sebebi olarak oyuncu kalitesi ile alakalı olabileceği ve küme düşme durumunda değer kaybedeceklerini düşünerek kendi aralarında konuşmaya başladılar.

Instagram’da Fenerbahçe Kümeye Paylaşımları 

Fenerbahçe son yenilgisinden sonra 16. sıraya kadar geriledi. 18 takımın bulunduğu ligde son 3. içine giren Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarlarının alay konusu oldu.

Diğer takımların taraftarları tarafından yapılan paylaşımlar sonucunda Fenerbahçeli taraftarlar ses çıkartamazken durumu çoktan kabullenmişe benziyorlar. Kulüple alakalı eleştirel yaklaşıp çok daha fazla zarar vermek istemeyen taraftar sessizliğini koruyor. Ancak diğer taraftar grupları tarafından alay konusu olmaya daha ne kadar katlanırlar bilinmez.

Fenerbahçe ile Alakalı Komik Instagram Paylaşımları

Bazı Instagram kullanıcılarından yapılan paylaşımlar aşağıdaki gibi komik ve üzücü.

Fener Küme Hattında

Instagram kullanıcıları Fanerbaçe’ninde içinde bulunduğu son 3 takım puan tablosu yayınladılar.

Ben birincilik demedim birinci lig dedim

Aziz Yıldırım severler tarafından, Ali Koç’un vaatleri arasında bulunan “bu sene ligte birincilik alacağız” sözleri çarpıtılarak, birinciliği birinci lig olarak değiştirerek Fener kümeye paylaşımlarında bulundular.

Fenerbahçe’yi Tabloda Görmek için iPhone x’ten Fazlası Gerek

Bir Galatasaray taraftarının yaptığı paylaşım, çok güldüren paylaşımlar arasında yerini aldı. Fenerbahçe’nin puan durumunu ekran görüntüsü olarak atmak isterken Fenerbahçe’yi iPhone x telefonun ekranına sığmadığını görünce aşağıdaki komik paylaşımda bulundu.

Umarız Fenerbahçe küme düşme hattında bir an önce kurtulur, Türk futbolu tekrardan güzel ve eğlenceli bir rekabete tekrardan kavuşur.

Yorum Yap
0 Yorum yapan