istagram gir mi? Instagram’a gir mi? Kelimenin Doğrusunu Yazın

istagram gir mi? Instagram’a gir mi? Kelimenin Doğrusunu Yazın

Instagram’a giriş yapmak için milyonlarca insan istagram araması yapıyor. Instagram sitesine girmek yerine google üzerinden arama yaparak sonuç karşısında siteye girmek herkesin kolayına geliyor ancak dolandırıcılara dikkat etmenizde fayda var diye düşünüyoruz. Instagram.com sitesine doğru bir şekilde giriş yapmak istiyorsanız öncelikle instagram kelimesini düzgün yazmanız gerekmektedir. Google üzerinden arama yapacağınız zamanda aynı şekilde bunu doğru yazmalısınız aksi halde dolandırıcıların ya da hackerların tuzağına düşebilirsiniz.

Istagram Giriş Yap Kelimesi Doğru mu?

Istagram giriş yap kelimesini google aramalarında ayda 33milyon defa arandığını görüyoruz. Bu da açık bir şekilde dolandırıcıların havuzuna düşmeyi bekleyen 33milyon insan var demektir. Doğrusu instagram giriş yap olan kelimeyi google da düzgün bir şekilde aratarak hackerlardan ve dolandırıcıların kucağına düşmekten kurtulursunuz. Ancak belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz. Google her zaman sizi doğru yönlendirmeye bilir. Bu yüzden gireceğiniz sitenin gerçekten gitmek istediğiniz sayfa olup olmadını tarayıcı adres satırı kısmından kontrol ediniz. Tüm kontrollerinizi sağladıktan sonra siteye güvenle giriş yapınız.

Istagram Gir Kelimesi Dolandırıcılara Yönlendiriyor!

Google üzerinde yapacağınız kelime aramalarına dikkat edin demiştik bu noktada yapacağınız her arama kelimesi sizi farklı noktalara götürebilir. Arama yaparken çok hassas davranmanız da fayda var.

Dolandırıcılar sizin instagram hesaplarınızı zombi hesaplara dönüştürmek için bu sizin hatalarınızı kullanıyor. Hatalarınızdan yararlanarak hesaplarınızı başka kullanıcıları takip ettirterek para kazanıyorlar.

“Istagram Giriş Yap!” Kelimesi ile Nasıl Dolandırıyorlar?

Yanlış kelime araması ile Google sonuçlarında karşınıza gelen sitelere girdiğinizde gerçekten girmek istediğiniz siteyle karşılaşmıyorsunuz. Karşınıza çıkarttıkları sayfa sizin bilgilerinizi almak ve kopyalamak için yapılmış eş görünümde bir site. Aslında girmek istediğiniz sitenin bir benzeri olduğu için bu durumdan hiç şüphelenmiyor ve tüm giriş bilgilerinizi kolaylıkla gönderiyorsunuz. Gönderdiğiniz bilgiler bir data havuzu içinde toplanıyor ve daha sonra satılmak ya da zombi oalrak kullanılmak üzere saklanıyor.

İnterneti Güvenli Kullanın

Son yıllarda internet herkesin en az günde 1 defa olsa kullandığı bir araç haline geldi. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta interneti ne kadar güvenli kullandığımız sorusudur. 1 günde toplamda 1 milyar insan internet kullandığını biliyoruz ancak 1 milyar insan 200 bini interneti yanlış ve güvenliksiz kullanarak hackerların ve dolandırıcıların kuçağına düşüyorlar. Bunlardan başlıcaları yanlış kelime kullanımı istagram ve bir diğer benzeri fesbuk.

 

Yorum Yap
0 Yorum yapan