Instagram Takipçi Satın Al

 • 5000
  5000 adet instagram takipçi
  .00 TL
 • 1000
  1000 adet instagram takipçi
  .00 TL
 • 10000
  10000 adet instagram takipçi
  .00 TL
 • 15000
  15000 adet instagram takipçi
  .00 TL
 • 20000
  20000 adet instagram takipçi
  .00 TL
 • 25000
  25000 adet instagram takipçi
  .00 TL
 • 30000
  30000 adet instagram takipçi
  .00 TL
 • 40000
  40000 adet instagram takipçi
  .00 TL
Paket Ortak Özellikleri
 • Hızlı Teslimat
 • Güvenli Ödeme
 • Yüksek Kaliteli Takipçi
 • Şifreniz Gerekmiyor!
 • Otomatik Telafi
 • Taksit İmkanı
 • Başkalarını Takip Gerekmiyor
 • 7/24 Canlı Destek Email - Telefon
Ürünün Güncelleme Tarihi :
Sizlere ulaşmayan takipçiler için lütfen bizimle iletişim kurunuz. İletişim Formu
Ürün Açıklaması

Ünlülerin ve Fenomenlerin Türk Instagram Takipçi Satın Al için tercih ettiği Zartnet şimdi sizlerle! Sosyal Medya Danışmanlığı. Faturalı ve Kurumsal Hizmet!  Zartnet, Kurumsal Hizmetleri ile sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek için burada! Türkiye’nin her zaman en çok tercih edilen sosyal medya hizmetleri ve danışmanlığı firması olarak Instagram takipçi ve beğeni hizmetleri bazında sizlere 7/24 destek sunmaktayız. Vereceğiniz siparişlerde anında teslimat hizmet politikamız olarak benimsenmiştir.

Faturalı Hizmetin Güvencesi

Zartnetten alacağınız her hiztmet için faturanız tarafımızca oluşturulur ve en geç 2 iş günü içinde mail adresinize gönderilir. Herhangi bir sorun dahilinde faturanız sizin güvencenizdir.

Zartnet firması olarak siparişlerinizi ödeme yapıldıktan hemen sonra işleme almakta ve anında gönderimi başlatmaktayız. Müşteri destek departmanından her zaman yardım alabilmeniz mümkündür. Satış öncesinde ve sonrasında yardım almak istediğiniz her hangi bir konuda her zaman müşteri temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Düşmelere Karşı Telefi İmkanı!

Hesabınızı takip edecek kişiler gerçek kişiler olacağı için gönderilen takipçilerin görünümü tamamen doğal kişilerdir. Her hangi bir bot ya da doğal olmayan hesap sizi takip etmeyecektir. Ayrıca 1 ay boyunca aktif kullanıcı oldukları için sizi takipten çıkacak olan kullanıcıların %25’ine kadar olan kısmı telafi ediyoruz. Telefi işlemi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

6 Yıldır Sizlere Hizmet Veriyoruz!

Her geçen gün hizmet ve işlem kalitemizi en az 1 kişi ile buluşturuyoruz. 80 milyona aynı hizmeti vermeyi ve herkesi Zartnet’in kalitesiyle tanıştırmak istiyoruz. Profesyonel ve tecrübeli ekimiz ile sizlere en güzel hizmeti vermek için uğraşıyoruz. Yıllarıdır sizden gelen memnuniyet mesajları, bizleri gururlandıran ve sizlere İnstagram takipçi hizmet vermeye devam etmemizde rol oynayan yegane temellerinden birisidir.

Güvenlik ve Güvenilirlik Konusunda Tekiz!

Türkiye’nin en büyük sosyal medya hizmeti veren firması olduğumuz için gururluyuz. Her geçen gün artan potansiyel müşteri kitlemiz ile sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Her geçen gün kalite standartlarımızın çıtasını bir adım daha yükseltiyoruz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmeyi birincil görevimiz olarak görüyoruz.

Yıllardır Türkiye'nin Vazgeçilmez Firmasıyız!

Yıllardır bize verdiğiniz değer ve güven her geçen gün artmaktadır. Bu değer ve güvenin bilincinde hizmet çıtamızı her daim artırmaktayız. Sadece Instagram takipçi hizmeti değil tüm sosyal medya hizmetleri için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Son zamanlarda herkes instagram takipçi alma işlemi yapıyor. Amaçları instagram hesaplarını popüler hale getirmek ve fenomen olmak. Bu nedenle instagram takipçi almaya başlayan insan sayısında çok fazla bir artış görüyoruz. Lakin bu artış varken bir yandan da kaliteli ve güvenilir Türk instagram takipçisi bulmak oldukça zorlaşıyor. Zartnet olarak uzun uzadıya vaatler vermektense sizlere hizmetimiz ve kaliteli instagram takipçilerimiz ile farkı yaşatmak istiyoruz. Satın al işlemi yapacağınız zaman müşteri temsilcimiz ile görüşerek paketler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Instagram takipçi fiyatları ne kadar?

Instagram takipçi fiyatlarımız şudur diyemiyoruz. Fiyatlarımızı paketler haline dönüştürerek hazırlamış durumdayız. Her paketin kendine göre artıları olan şekilde ve siz müşterilerimize en uygun paketi çıkarta bilmek için oluşturduk. Öncelikle sizlere paketlerimizin miktarlarından ve sonrasında da fiyatlarında bahsedeyim.

1.000 – Adet Takipçi


 • 70 TL
 • Hediye Gönderim
 • İnstagram Aktif Gerçek Kullanıcılar
 • Güvenilir Hizmet
 • Hesap Şifreniz İstenmez
 • Teslimat Süresi : 15 dakika
 • İade Garantisi

Bu paket takipçileri deneyebileceğiniz bir paket olarak oluşturulmuştur.


Fiyat üzerine düşünmemeniz için çok ucuz bir fiyat haline dönüştürülmüş ve deneme yapabilmeniz acısından oluşturulmuştur. Ayrıca bu paket fazla popüler,te istemeyen sadece fotoğraflarına biraz beğeni gelmesini isteyen müşterilerde satın alabilir. 1000 kişilik takipçi içerisinde havuzun tamamı Türk kullanıcılardan oluşmaktadır ve yüzde yüz gerçektir. bin kişilik ödeme yaparak bin adet takipçi satın al işlemi yapa bilirsiniz. Fiyat olarak 15 liraya takipçi satın al diyebiliriz.


5.000 – Adet Takipçi


 • 150 TL
 • Hediye Gönderim
 • İnstagram Aktif Gerçek Kullanıcılar
 • Güvenilir Hizmet
 • Hesap Şifreniz İstenmez
 • Teslimat Süresi : 15 dakika
 • İade Garantisi


Bu paket henüz yeni başlayanlar için oluşturulmuş başlangıç paketidir.


Beş bin kullanıcı alarak instagram fenomeni olma yolunda hızla ilerlemenize olanak tanır. Göndermiş olduğunuz fotoğraflara istediğiniz ve düşündüğünüzün da kat kat fazlası kullanıcı beğenecek ve etkileşime geçecektir. Fiyat olarak 40 TL ödediğinizde bu paketten satın almış olursunuz.


10.000 – Adet Takipçi


 • 200 TL
 • Hediye Gönderim
 • İnstagram Aktif Gerçek Kullanıcılar
 • Güvenilir Hizmet
 • Hesap Şifreniz İstenmez
 • Teslimat Süresi : 15 dakika
 • İade Garantisi


Bu paket takipçi sayısını ciddi oranda artıracaktır.


Bu paketle birlikte fenomen olabilme olasınız artacak gönderdiğiniz fotoğraflar ve kullanıcılar binlerce kişi tarafından beğenilecek ve sizi sürekli fark edecekler. Bu paket gerçekten fenomen olma konusunda sizi çok fazla destekleyecek kadar instagram takipçi al işlemine uygundur. 80 TL ödeme yaptığınız bu paketi satın almış olursunuz.


Instagram takipçi ürünü alarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Herhangi bir instagram hile yada benzeri bir uygulama kullanmadan çok uygun fiyatlara bu ürün satın alarak takipçi ve kullanıcı sayınızı arttırmanız mümkün. Yukarıdaki ürünü sipariş ettiğinizde size uygun nitelikler ile 1000 adet yada 10,000 instagram takipçi satın alabilir bunun yanı sıra 5000  Türk takipçi ya da 20,000 yabancı takipçi satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleri size en uygun olacak şekilde kişiselleştirerek satın alma adımına geçebilirsiniz.

Kaliteli Takipçi Satın Al

Kaliteli ve tamamen aktif takipçiler almak istiyorsanız kriterleriniz buna göre belirleyeceksiniz. Bütçenizin yüksek olması satın al işlemi yapacağınız kullanıcıların kalitesiyle doğru orantılıdır.

Organik ve Aktif Instagram Takipçi

Organik ve aktif instagram takipçileri almak istiyorsanız ne kadar kullanıcı satın alacağınızı belirlemenizde fayda vardır. Unutmadan hatırlatmakta fayda var diye düşünüyoruz;
Takipçilerin vermiş olduğunuz hesabı takip edebilmeleri için profiliniz gizli durumda olmamalıdır. Aksi halde gönderilen takipçiler sizlere ulaşmayacaktır.

 

 

Sıkça Sorulan Bazı Sorular

Takipçi sayısını artırmanın mantığı nedir?

Instagram hesabınızın takipçi sayısını artırmanız psikolojik açıdan önemlidir. Hesabınızda fazla sayıda takipçi olması karşı tarafa güven ve hayranlık etkisi bırakacaktır. Daha fazla takipçi sayınızın olması insanlar karşısında daha önemli bir notaya gelmenize yardımcı olcaktır. Kısaca saygın bir hesap görüntüsü için takip edenlerin sayısının fazla olması önemlidir.

Neden Zartnet’i tercih etmeliyim?

Zartnet, çok uzun yıllardan bu yana sosyal medya hizmeti vermektedir. Bir çok büyük firmaya sosyal medya hizmeti konusunda destek olmuştur. Bir çok büyük firmaya halen daha Influencer hizmeti vermekteyiz. Gücümüz ve etkinliğimiz yıllardan boyu süren sektöre olan yakınlığımızdan gelmektedir. Bilinen ve güven duyulan bir isim olmanın yanı sıra bir çok Influencer ile ortaklığımız bulunmaktadır. Bu ortaklıklar neticesinde sosyal medyada çevrim içi olarak ciddi anlamda başarılar elde edebilmekteyiz. Başarılı ve sorunsuz bir hizmet için Zartnet Instagram takipçi satın alma konusunda sizin de tercihiniz olmalıdır.

Satın alma sonrasında yardımcı oluyor musunuz?

Her zaman müşterilerimiz ile iletişim halinde olan ve sorunlarını takip eden bir çalışma ekibine sahibiz. Ekibimiz Instagram takipçi satın alma hizmetinin takibini belirli periyotlarla yapmaktadır. Satın alınan hizmetin kalitesi teknik çalışanlarımız tarafından takip edilerek gözlemlenmektedir. Bu sayede siz daha sorun yaşamadan hemen önce destek ekibimiz sizinle iletişime geçip sorunlarınızı ve ihtiyaçlarınızı hemen karşılamaktadır.

Gönderilen Takipçiler aktif ve gerçek kişiler mi?

Sitemizden vereceğiniz siparişlerin tamamı gerçek profillere sahip doğal kişilerden oluşmaktadır. Instagram takipçi hizmeti verirken asıl önemli olan nokta takipçilerin gerçek ve doğal kişiler olmasıdır. Doğal ve gerçek olmayan takipçiler hiç bir işinize yaramayacağı gibi vereceğimiz hizmetinde kalitesini düşürmektedir. Bu yüzden gerçek, doğal ve aktif hesaplar kullanmaktayız.

Instagram şifrem ve hesap bilgilerim istenecek mi?

Instagram şifreniz ve hesap bilgilerinize ihtiyaç duymadan takipçi gönderimi yapabiliyoruz. Takipçileri çekiliş ya da benzeri şekillerde yaptığımız için her hangi bir hesabınızla alakalı hiç bir işlem gerekmemektedir. Sipariş verirken kullanıcı adınızı yazmanız bize yetecek ve aratacaktır. Ayrıca konuya değinmişken tekrar hatırlatmakta fayda var. Sipariş verirken Instagram hesaplarınızın doğru yazıldığına emin olun. Yanlış yazacağınız hesap ismi farklı kullanıcıya takipçi gönderilmesine sebep olabilir.

Takipçi Satın Almak Yasak mı?

Anlattıklarımızla doğru orantılı olarak incelediğiniz de tüm yazımızda instagram takipçi satın almak mantıklı değil mi buna değindik. Nasıl takipçi sayısı arttırılır, nasıl beğeni satın alınır sorularına cevap verdik ve fenomenlerin nasıl bu noktalara geldikleri konusunda detaylı bir inceleme yaptık. Instagram Takipçi Satın Almak Yasal mı? sorusunun cevabı otomatik olarak verilmiş oluyor.

Takipçi Satın Alma: Instagram Takipçi Almak Yasal mı?

Takipçi satın alma instagram için yasal bir durumdur.

Kaç Tane Instagram Takipçi Satın Almalıyım?

Kaç tane takipçi satın alacağınızı instagram hesabınızdaki takipçi sayısı ile ters orantılı olarak belirlemeniz gerekmektedir.

Gerçek Türk Takipçi Nasıl Alınır?

Türkiye’de gerçek Türk takipçi bulmak son zamanlarda çok zorlaşmaya başladı. Zartnet takipçi firması son zamanlarda en iyi takipçi Türk takipçi satan site olarak tırmanışa geçti. Müşteri memnuniyeti kalite ve güven her zaman ön planda olması bu tırmanışı hızlandırdı. Diğer firmalara oranla daha hızlı teslimat ve kaliteli Türk takipçi satışı yaptıkları için herkes tarafından tercih edilen bir site oldular. (Ekşi sözlük)

Destek sistemi nasıl çalışıyor?

Destek sistemimiz 7 gün 24 saat bazında çalışmaktadır. Her an her dakika iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yardım almak destek istemek için iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir ya da whatsapp üzerinden bize yazabilirsiniz.

Takipçi satın alırsam etkileşim oranım artar mı?

Zartnet üzerinden alacağınız takipçiler aktif ve doğal takipçilerden oluşmaktadır. Doğal olan takipçiler ile rahatlıkla etkileşim kurabilirsiniz. Bot, sahte ve aktif olmayan hesap kullanmadığımız için gönderilen takipçilerin neredeyse tamamı ile düzgün ve kaliteli bir etkileşim kurabilirsiniz.

Instagram butiğim için takipçi almak istiyorum

Takipçiler doğal oldukları için hesaplarınızla doğrudan iletişim kuracaklardır. Bu yüzden aldığınız takipçiler otomatik olarak sizinle etkileşim kuracaklardır. Haliyle Instagram takipçi satın almak işinize yarayacaktır.

Keşfete düşmek için ne kadar takipçi lazım?

Hesaplarınızın keşfet kısmında gözükmesi takipçi sayısı ile alakalı değildir. Keşfete düşmek doğru zamanda ve doğru yapılan etkileşim ile mümkündür. Zamanı ve etkileşim yaratacağınız Instagram postlarını doğru seçtiğiniz sürece keşfete düşebilirsiniz.

Takipçi aldıktan sonra ne yapmalıyım?

Aldığınız takipçiler ile ne yapacağınız konusunda hiç bir fikriniz yoksa destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz tavsiyeler ile neler yapabileceğinizi şekillendirebilirsiniz. Destek ekibimizden öneri ve tavsiye almak için whatsapp üzerinden yazmanız yetecektir. Sizlere en uygun zamanda dönüş yaparak tavsiyelerde bulunacaklardır.

Güvenilir bir şekilde takipçi alabilir miyim?

Şirket geçmişimiz olarak uzun yıllardır sosyal medya sektöründeyiz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile alakalı olarak bir çok sosyal medya destek şirketlerinin yaşattığı mağduriyetleri gördük ve takip ettik. Bu bağlamda size vereceğimiz hizmette mağduriyet yaşamamanız için yapmamız gerekenleri biliyoruz. Güvenilir bir şekilde hizmetinizi alabilirsiniz.

Sosyal bir mağazadan takipçi almak mantıklı mı?

Takipçilerinizi sosyal mağazalar üzerinden almanız her zaman tavsiye edilen bir durumdur. Sosyal mağaza denildiği zaman sadece sosyal platformlar üzerine satış yapmakta olan e-ticaret siteleri akla gelmelidir. Sadece bu konu üzerine odaklanmış ve satış hacminin neredeyse tamamını sosyal medya üzerine çevirmiş mağazalardan sipariş vermek ve ürün satın almak en mantıklı ve doğru seçim olacaktır.

Düşmeyen takipçi satın alınabilir mi?

Maalesef düşmeyen takipçi satın almak diye bir şey yoktur. Takipçiler tamamen doğal ve aktif hesaplardır. Hesaplara ait özgür irade ve normal davranışlar neticesinde hesaplarınızı takipten çıkabilirler. Takipten çıkma durumuna düşen takipçi denmektedir. Takipçi düşmelerinin başlıca nedenleri kişilerin hesabınızın kategorisini beğenmemiş olmalarından kaynaklanmaktadır. Bu yüzde hesabını unfollow edebilirler. Bu gayet normal bir durumdur. Uzmanlarımız tarafından, sürekli olarak takipçi alımı yaparak hesabınızı güncel tutmanız tavsiye edilmektedir.

Yabancı takipçi geldi ne yapabilirim?

Böyle bir durumla karşılaştıysanız hesabınıza takipçi sipariş ederken yanlış bir seçim yapmışsınız demektir. Sipariş sürecinde karşınıza gelecek olan seçeneklerden aktif ve Türk takipçi seçeneğini seçmezseniz hesabınıza gönderilecek olan takipçiler yabancı olacaktır. Bu durumda iade işlemi maalesef söz konusu olmamaktadır. Ancak destek ekibimize böyle bir durumla karşılaştığınızda yazarsanız sizlere ikinci bir sipariş hakkında indirim sağlayacaklardır. Ancak yanlış yapılan seçim sonucunda bedava takipçi gönderimi yapılamaz.

Maksimum ne kadar takipçi gönderiyorsunuz?

Olabildiğince fazla kullanıcı ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Müşteri ihtiyaçlarına göre 20k takipçi ya da 100k takipçi olarak opsiyonlarımız bulunmaktadır. 20k ve üzeri takipçi alımlarında destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. Kullanıcı kitlemizi sürekli güncelleyerek size kesintisiz ve sürekli hizmetlerimiz devam edecektir.

Ürün Yorumları
Kaliteli hizmet diye buna denir! - , 05 Kasım 2020

Butiğim için uzun zamandır takipçi alıyorum, daha önce bu kadar kaliteli bir firmayla çalışmamıştım. Keşke daha önce bulsaydım sizi. Tekrardan çok teşekkür ederim. Umarım uzun süre çalışırız.

Takpçiler ulaştı, teşekkür ederim - , 02 Mayıs 2020

Hızlı bir şekilde işimi çözdüler çok teşekkür ederim. Çok fazla beklemeden takipçiler ulaştı. Tavsiye ederim mağduriyet yaşatmadılar.

Çok Teşekkürler Zartnet - , 05 Mayıs 2020

Kaliteli takipçi hizmeti için çok teşekkür ederim. İlk başta 1 saat kadar bekledim ama beklediğime değdi. Ayrıca müşteri hizmetleri ile iletişim kurdum tavsiyelerde aldım, çok yardımcı oldular. Gerçekten çok başarılı bir firma. herkese tavsiye ederim.

Takipçi satın almada Zartneti tercih ettim! - , 15 Aralık 2020

3 seneye yakındır takipçi işlerimin tamamını Zartnet ile çözüyorum. Bana hiç sorun çıkarmadılar. Ne zaman ihtiyacım olsa yardımcı oldular sağolsunlar. Daha önce aldığım sitelerde bu şekilde yardımcı olmuyorlardı. En güvenli takipçi satın alma sitelerinden bir tanesi zartnet.com

En kaliteli takipçi sitesi - , 29 Aralık 2020

Takipçi alma konusunda her zaman tedirgin olmuşumdur. Ancak Zartten hizmet alırken benden hiç bir şekilde şifre istemediler. Sadece kullanıcı adımı yazmam yeterli oldu. Istagram kullanıcı adını yazmak takipçilerin gelmesi için yeterli oldu. Ödememi yaptım ve kısa bir sürede takipçiler hesabıma doluştu. Instagram hesap büyütmk için ideal!

Instagram takipçi almak bu kadar kolay! - , 30 Aralık 2020

Instagram hesaplarımı tek tek kasmak çok zordu, Zartnetten aldığım takipçilerle günlerce tek tek takipçi kasmama gerek kalmadı. Neredeyse tamamı doğal ve gerçek kişilerden oluşan takipçi gönderdiler. Sosyal medya danışmanlığı almaya gelmiştim ama işimi o kadar hızlı çözdüler ki, sosyal medya danışmanlık hizmeti yerine takipçi almak işimi çok büyük anlamda kolaylaştırdı.

Takipçi Nereden alınır? Zartnetten :) - , 17 Ocak 2020

İnstagram takipçi satın almak tercih edeceğim tek site Zartnettir. Daha önce hiç bu kadar kolay ve sorunsuz bir işlemle karşılaşmamıştım. Satın alma konusunda gerçekten çok kolay ve güvenilir bir firma. Shopier ile ödeme yaptım, gerçekten güvenlikli bir sistem. Daha önce İnstagram için takipçi almıştım takipçi sayılarımda hiç bir düşüş olmadı. Yine Zartneti tercih ettim, gerçekten çok başarılılar. İki seferdir alıyorum takipçilerimde hiç bir düşme olmadı.