Instagram Takipçi Satın Al

Instagram Takipçi Satın Al

Son zamanlarda herkes instagram takipçi alma işlemi yapıyor. Amaçları instagram hesaplarını popüler hale getirmek ve fenomen olmak. Bu nedenle instagram takipçi almaya başlayan insan sayısında çok fazla bir artış görüyoruz. Lakin bu artış varken bir yandan da kaliteli ve güvenilir Türk instagram takipçisi bulmak oldukça zorlaşıyor. Zartnet olarak uzun uzadıya vaatler vermektense sizlere hizmetimiz ve kaliteli instagram takipçilerimiz ile farkı yaşatmak istiyoruz. Satın al işlemi yapacağınız zaman müşteri temsilcimiz ile görüşerek paketler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Instagram takipçi fiyatları ne kadar?

Instagram takipçi fiyatlarımız şudur diyemiyoruz. Fiyatlarımızı paketler haline dönüştürerek hazırlamış durumdayız. Her paketin kendine göre artıları olan şekilde ve siz müşterilerimize en uygun paketi çıkarta bilmek için oluşturduk. Öncelikle sizlere paketlerimizin miktarlarından ve sonrasında da fiyatlarında bahsedeyim.

1.000 – Adet Takipçi


 • 70 TL
 • Hediye Gönderim
 • İnstagram Aktif Gerçek Kullanıcılar
 • Güvenilir Hizmet
 • Hesap Şifreniz İstenmez
 • Teslimat Süresi : 15 dakika
 • İade Garantisi

Bu paket takipçileri deneyebileceğiniz bir paket olarak oluşturulmuştur.


Fiyat üzerine düşünmemeniz için çok ucuz bir fiyat haline dönüştürülmüş ve deneme yapabilmeniz acısından oluşturulmuştur. Ayrıca bu paket fazla popüler,te istemeyen sadece fotoğraflarına biraz beğeni gelmesini isteyen müşterilerde satın alabilir. 1000 kişilik takipçi içerisinde havuzun tamamı Türk kullanıcılardan oluşmaktadır ve yüzde yüz gerçektir. bin kişilik ödeme yaparak bin adet takipçi satın al işlemi yapa bilirsiniz. Fiyat olarak 15 liraya takipçi satın al diyebiliriz.


5.000 – Adet Takipçi


 • 150 TL
 • Hediye Gönderim
 • İnstagram Aktif Gerçek Kullanıcılar
 • Güvenilir Hizmet
 • Hesap Şifreniz İstenmez
 • Teslimat Süresi : 15 dakika
 • İade Garantisi


Bu paket henüz yeni başlayanlar için oluşturulmuş başlangıç paketidir.


Beş bin kullanıcı alarak instagram fenomeni olma yolunda hızla ilerlemenize olanak tanır. Göndermiş olduğunuz fotoğraflara istediğiniz ve düşündüğünüzün da kat kat fazlası kullanıcı beğenecek ve etkileşime geçecektir. Fiyat olarak 40 TL ödediğinizde bu paketten satın almış olursunuz.


10.000 – Adet Takipçi


 • 200 TL
 • Hediye Gönderim
 • İnstagram Aktif Gerçek Kullanıcılar
 • Güvenilir Hizmet
 • Hesap Şifreniz İstenmez
 • Teslimat Süresi : 15 dakika
 • İade Garantisi


Bu paket takipçi sayısını ciddi oranda artıracaktır.


Bu paketle birlikte fenomen olabilme olasınız artacak gönderdiğiniz fotoğraflar ve kullanıcılar binlerce kişi tarafından beğenilecek ve sizi sürekli fark edecekler. Bu paket gerçekten fenomen olma konusunda sizi çok fazla destekleyecek kadar instagram takipçi al işlemine uygundur. 80 TL ödeme yaptığınız bu paketi satın almış olursunuz.


Instagram Takipçi Siparişi Ver

5.000 Adet Instagram Takipçi 70 TL Hemen Satın Al
1.000 Adet Instagram Takipçi 70 TL Hemen Satın Al
5.000 Adet Instagram Takipçi 150 TL Hemen Satın Al
10.000 Adet Instagram Takipçi 200 TL Hemen Satın Al
15.000 Adet Instagram Takipçi 270 TL Hemen Satın Al
20.000 Adet Instagram Takipçi 400 TL Hemen Satın Al
25.000 Adet Instagram Takipçi 550 TL Hemen Satın Al
30.000 Adet Instagram Takipçi 700 TL Hemen Satın Al
40.000 Adet Instagram Takipçi 900 TL Hemen Satın Al

Ünlülerin ve Fenomenlerin Türk Instagram takipçi satın almak için tercih ettiği Zartnet şimdi sizlerle! Sosyal Medya Danışmanlığı. Faturalı ve Kurumsal Hizmet için bizi tercih edin. Zartnet, Kurumsal Hizmetleri ile sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek için burada!

Her yerden instagram takipçi satın alınmaz!


Paranız boşa gitmesin, bildiğiniz yerden hizmet alın paranız cebinizde kalsın.

Instagram takipçi ürünü satın alarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Herhangi bir instagram hile yada benzeri bir uygulama kullanmadan çok uygun fiyatlara bu ürün satın alarak instagram takipçi ve kullanıcı sayınızı arttırmanız mümkün. Yukarıdaki ürünü sipariş ettiğinizde size uygun nitelikler ile 1000 adet yada 10,000 instagram takipçi satın alabilir bunun yanısıra 5000 instagram Türk takipçi ya da 20,000 instagram yabancı takipçi satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleri size en uygun olacak şekilde kişiselleştirerek satın alma adımına geçebilirsiniz.

Kaliteli Takipçi Satın Al

Kaliteli ve tamamen aktif takipçiler almak istiyorsanız kriterleriniz buna göre belirleyeceksiniz. Bütçenizin yüksek olması satın al işlemi yapacağınız kullanıcıların kalitesiyle doğru orantılıdır.

Organik ve Aktif Instagram Takipçi

Organik ve aktif instagram takipçileri almak istiyorsanız ne kadar kullanıcı satın alacağınızı belirlemenizde fayda vardır.

Unutmadan hatırlatmakta fayda var diye düşünüyoruz;
Takipçilerin vermiş olduğunuz hesabı takip edebilmeleri için profiliniz gizli durumda olmamalıdır. Aksi halde gönderilen takipçiler sizlere ulaşmayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular


 • +
  Takipçi Satın Almak Yasak mı?

  Anlattıklarımızla doğru orantılı olarak incelediğiniz de tüm yazımızda instagram takipçi satın almak mantıklı değil mi buna değindik. Nasıl takipçi sayısı arttırılır, nasıl beğeni satın alınır sorularına cevap verdik ve fenomenlerin nasıl bu noktalara geldikleri konusunda detaylı bir inceleme yaptık. Instagram Takipçi Satın Almak Yasal mı? sorusunun cevabı otomatik olarak verilmiş oluyor.


 • +
  Takipçi Satın Alma: Instagram Takipçi Almak Yasal mı?

  Takipçi satın alma instagram için yasal bir durumdur.


 • +
  Kaç Tane Instagram Takipçi Satın Almalıyım?

  Kaç tane takipçi satın alacağınızı instagram hesabınızdaki takipçi sayısı ile ters orantılı olarak belirlemeniz gerekmektedir.


 • +
  Gerçek Türk Takipçi Nasıl Alınır?

  Türkiye’de gerçek Türk takipçi bulmak son zamanlarda çok zorlaşmaya başladı. Zartnet takipçi firması son zamanlarda en iyi takipçi Türk takipçi satan site olarak tırmanışa geçti. Müşteri memnuniyeti kalite ve güven her zaman ön planda olması bu tırmanışı hızlandırdı. Diğer firmalara oranla daha hızlı teslimat ve kaliteli Türk takipçi satışı yaptıkları için herkes tarafından tercih edilen bir site oldular. (Ekşi sözlük)


 • +
  TÜRK GERÇEK ve AKTİF KULLANICI NEDİR

  Tamamı Türk ve gerçke aktif kullanıcılar oldukları için instagram hesabınızdan yapacağınız paylaşımlarda sizinle iletişime geçme ihtimalleri yüksektir.


 • +
  NEDEN TAKİPÇİ, İZLENME ya da BEĞENİ ALINMALI

  Hesabınıza hareket katmak ve etkileşim sayısını arttırmak için Instagram Hizmeti satın almalısınız. Hesabınızı prestijini arttırarak başka kullanıcıları, sizinle etkileşime geçmesine teşvik edersiniz.


HIZLI TESLİMAT

Siparişiniz ortalama 15 dakika içinde onaylanır ve hemen ardından gönderim işlemi başlar. Maksimum 30 dakika içinde siparişiniz tamamlanır.


AZALMA RİSKİ YOK

1 Ay boyunca takipçileriniz tarafımızdan korunmaktadır. Herhangi bir düşme durumuna karşı, sistem otomatik olarak düşme sayısını hesaplayarak telafi işlemine başlar.


İADE GARANTİSİ

Aldığınız hizmetin kusurlu ya da eksik olması durumunda gizlilik politikası uygulanır ve Zartnet firmasının haklarıda gözetilerek iade işlemi başlatılır.


7/24 CANLI DESTEK

7 gün 24 saat boyunca +90 541 6768 112 numaralı telefondan üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.


GÜVENLİ ÖDEME

Kolay, hızlı ve COMODO güvenlik sertifikasıyla tamamen güvenli bir şekilde kredi kartıyla, banka kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.


ŞİFRENİZİ İSTEMİYORUZ

Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

İletişim Bilgilerimiz

CBU Teknokent K:2 N:11 Manisa
+90 507 642 9493
info@zartnet.com
https://facebook.com/Zartnet/
https://twitter.com/dczartnet

Yorum Yap

0 Yorum yapan