Instagram Beğeni Satın Al

Instagram Beğeni Satın Al

Potansiyel Müşteriye ulaşmak ve satın aldığınız beğenilerle hızlı bir şekilde çıkış yakalamak artık elinizde. Instagram beğeni satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kolay ve hızlı bir şekilde fotoğraf ve resimlerinize Instagram beğenisi satın alın ve potansiyel müşterilerinize ulaşmakta geç kalmayın.

 Dolasıyla Instagram beğeni satın almak da popülerleşen uygulamada popülerlik sıralaması yakalamak ve beğeni yarışına girmek isteyenlerin yapmış oldukları bir işlem oluveriyor. Ayrıca beğeni satın almaktan ziyade alacakları beğenileri şifresiz olarak elde etmek istemeleri de cabası oluyor. Normal şartlarda ücretsiz olarak beğeni gönderimi yapan bir çok site mevcut ancak iş şifresiz beğeni gönderme durumuna gelince olaylar biraz daha karmaşık bir hal alıyor.

Şifresiz Instagram Beğeni Satın Al Nedir?

Şifresi beğeni dediğimiz zaman aklımıza instagram hesabınıza ait şifreyi kimseye vermeden yayınlamış olduğunuz video ya da fotoğrafa beğeni gelmesi demektir. Ancak bu durum sadece belirli bir ödeme yapılarak sağlanabilmekte. Ücretsiz olarak beğeni sağlayan birçok instagram hile sitesi bulabilirsiniz. Ancak bunların neredeyse tamamı şifrenizi kullanarak beğeni göndermektedir.

İnsanlar Neden Şifresiz Instagram Beğeni Satın Al Tercih Ediyor?

Instagram uygulaması yayıldıkça, kullanım oranları arttıkça tüm mecralarda olduğu gibi bu sosyal medya mecrasında da instagram hackerları türemiş durumda. Kullanıcıların ya da fenomenlerin şişirilmiş, çok sayıda organik takipçi olan hesapları ele geçirmesi ile alakalı olarak, kullanıcılar şifrelerini başkalarına ya da 3.parti yazılımlara vermek istemiyorlar. Var olan hesaplarını çaldırmak, başkası tarafından ele geçirilmesini engellemek için Instagram beğeni satın almayı tercih ediyorlar.

Şifresiz Instagram Beğeni Nasıl Alınır?

Şifresiz beğeni satın almak için yapmanız gerekenler aslında oldukça basit. Google aramalarından beğeni satan birçok siteye ulaşmanız mümkün ancak en sağlıklı satış kanallarını ve sitelerini listeleyecek olursak Instaavm.com, sosyalmagza.com, zartnet.com, takipmarket.com olarak değerlendirebiliriz. Ayrıca şifresiz beğeni satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise dolandırıcıların tuzağına düşmemenizdir. Google Reklamlarında (google ads) instagram beğeni satın al kelimesi ile arama yapıldığın birden çok reklam gelecektir. Paranızı dolandırıcılara kaptırmamanız açısından sizlere önerimiz, reklam üzerinden satış yapan sitelerden beğeni satın almamanızdır. Kimse parasını dolandırıcılara kaptırmak istemez.

Instagram Bedava Ücretsiz Beğeni Vaatlerine Kanmayın!

Ücretsiz ve bedava beğeni satın almak için arayış içindeyseniz yolun başındayken bu düşüncenizden vazgeçmelisiniz. Aksi halde hesabınız kötü niyetli kişilerin eline geçme ihtimali çok yüksektir.

 Instagram beğeni satın almak ile alakalı detaylı ve hayati önem taşıyan bilgiler vermeye çalıştık.

Instagram Beğeni Satın Al Hizmeti

Instagram üzerinden gödermiş olduğunuz fotoğraf ve videolarınıza beğeni gönderilmesi işlemine instagram beğeni hizmeti denmektedir. Instagram beğeni hizmeti iki türden oluşmaktadır. Instagram üzerinden gödermiş olduğunuz fotoğraf ve videolarınız tarafımızdan oluşturulmuş 2 adet paketten seçmiş olduğunuz paket kombinasyonu özellikleri bazıda gönderilecektir. Bu gönderi beğendirme hizmeti 2 türden oluşur demiştik, bu iki türde kendi arasında sınıflara ayrılır ve instagram beğeni paketi özellikleri oluşmuş olur. Instagram beğeni paketleri otomatik aylık gönderim ve tek seferlik olarak iki türde inceleyeceğiz. Öncelikle sizlere ilk türden bahsedelim. Instagram otomatik aylık beğeni gönderimi.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Al Gönderimi

Bu paket yukarıda bahsettiğimiz üzere Instagram beğeni hizmetimizin ilk türüdür. Bu paketteki özellikler sırasıyla şu şekildedir. Günlük otomatik beğeni, aylık otomatik beğeni satın al olarak.

Instagram Otomatik Beğeni Gönderimi

En çok tercih edilen beğeni türü aylık otomatik beğeni sistemidir. Neden bu çok kullanıyor diye soracak olursanız. Her fotoğraf ve videonuz için 500 ile 1000 adet arasında fotoğraflarınıza ve videolarınıza beğeni gönderilmektedir. Tek fotoğraf ile sınırlı değildir. 1 Ay boyunca göndermiş olduğunuz her gönderi için yukarıda bahsettiğimiz miktarda beğeni gelecektir. Bu özellikle çalışan sistem sayesinde 1 ay boyunca hiç canınız sıkılmadan fotoğraf ve videolarınız otomatik olarak beğenilecektir.

Instagram Tek Seferlik Beğeni Gönderimi

Bu pakette adında anlayacağınız üzere tek seferlik beğeni gönderimi gerçekleşmektedir. Bu işlem sadece tek sefere mahsustur ve ortalama tek bir video ya da fotoğraf için 5 bin civarında beğeni gelir. Fiyatı tek fotoğraf düşünüldüğünde otomatik beğeni satın al sistemine göre daha pahalı kaçmaktadır ama yinede tek sefer olarak düşünürseniz 15 lira gibi çok ucuz fiyatlara bu paketi satın alabilirsiniz.

Instagram Türk Beğeni Satın Al

Bu paketimiz ise hem tek seferlik hemde otomatik olarak iki gruba ayrılmıştır. Hizmetin özelliği adında anlaşılacağı üzere tamamen Türk kullanıcılar tarafından, paylaşmış olduğunuz sosyal içerikler beğenilir. Resim ve videolarınızı kimler beğenmiş diye Stalk yapmaya kalkan insanlar Türk kullanıcıları karşılarında gördüklerinde dumura uğrayacaklardır. Öyle ki bu paketin tamamen Türk olması parasal alım gücünü de bir o kadar zora sokmaktadır. Bu sistemin fiyatı ise aylık olarak talep edildiğinde 200 TL civarında her fotoğraf için 500 ile 1000 arasında kişi tarafından beğeni gelecek şekilde fiyatlandırılır. Tek seferlik olarak alacaksanız ise 5000 civarında kullanıcıdan tek seferlik gelecektir. Ortalama fiyatı ise normal beğeni sisteminin 4 katı olarak değerlendirilmiştir. 60 TL gibi ücrete bu paketi satın alabilirsiniz.

Instagram Beğeni Paketleri

Instagram beğeni satın al paketleri; Instagram beğeni satın almak için düzenlenmiş bir tablodur. Bu tablonun içersinde ürün ile alakalı açıklamalar bulunmaktadır. Bu açıklamalar ile satıcı sizi yönlendirmeye ve bilgi vermeyi hedeflemektedir. Bu işlemi yaparken bir adet tablo oluşturulur ve bu tabloda ürün ile alakalı belirtilmek istenen özellikler belirtilir. Sitemizde yan tarafta görebileceğiniz paketler Instagram beğeni satın al paketlerine örnek bir görüntü teşkil etmektedir. Size yan tarafta gördüğünüz gibi bilgiler vermek amacıyla oluşturduğumuz bir tablo görüyorsunuz. Bu tablonun içinde ürün içinde size gelecek kullanıcılar ile alakalı bazı bilgiler yer almaktadır. Örneğin yan taraftan bakacak olursak eğer, ürün teslimat süresinden bahsettiğimizi göreceksiniz. Bu size ürünün ne kadar sürede teslim edileceği hakkında bilgi veren bir açıklamadır. Alına bakarsanız bazı firmalar bu tür açıklamalardan hep kaçmışlar müşteriye bu tarz bilgiler vermekten kaçınmıştır. Bunun sebebi teslimat süresinin aslında çok uzun sürmesinden kaynaklı hizmet standartlarını düşürmemek amacından kaynaklanmaktadır. Zartnet hizmet standartı olarak çok yüksek bir firma olduğu için bu tür özelliklerde müşterilerine karşı objektif davranmış ve teslimat süresiyle alakalı bir bilgi paylaşmıştır.

Potansiyel Müşteri Ne Demektir?

Var olduğundan haberdar olmadığınız sosyal medyada herhangi bir mecrada kaybolmuş sizi arayıp ta bulamayan müşterilere verilmiş ada potansiyel müşteri adı verilir. Potansiyel müşteriler instagram takipçi satın alma işlemi ile sizler ve mağazanız ile etkileşime geçmesi için çok önemlidir. Instagram beğeni satın alarak potansiyel müşterilerinize ulaşır ve satışlarınızı artırırsınız. Yan tarafta bulunan instagram takipçi paketleri kısmında yazan potansiyel müşteri yazısının açıklaması budur.

Hediye Gönderim

Hediye gönderim açıklaması ise Instagram beğeni satın aldığınız zaman sizlere gönderilecek olan tarafımızca bizi tercih ettiğiniz sizlere sunulmuş bir hediyedir. Bu hediye almış olduğunuz paketin büyüklüğü ile doğru orantılı olarak artacaktır. Eğer 10 Bin adet Instagram beğeni satın alırsanız size göndereceğimiz hediye beğeni sayısı 2 Bin civarında olacaktır. Bu hediye gönderimler her Instagram beğeni satın al paketinin altında farklı olarak yazılmıştır.

Instagram Takipçi Fiyatları

Instagram takipçi fiyatlarını açıklamak gerekirse birim fiyattır. Yani kaç adet takipçi için ne kadarlık bir ödeme yapacağınızı sizlere özetleyen bir açıklama kısmıdır. Bu açıklama ile ödemeniz gereken tutarı anlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak 1000 Instagram beğeni satın almak istediğinizde en üst açıklama kısmında bulunan fiyat yazısına dikkat etmeniz gerekmektedir. bin instagram fotoğraf beğenisi için ödeyeceğiniz fiyat 130 TL olarak fiyatlandırılmıştır

Yorum Yap
0 Yorum yapan