Instagram Takipçi Paketleri

Instagram Takipçi Paketleri

Instagram takipçi paketleri; takipçi satın almak için düzenlenmiş bir tablodur. Bu tablonun içersinde ürün ile alakalı açıklamalar bulunmaktadır. Bu açıklamalar ile satıcı sizi yönlendirmeye ve bilgi vermeyi hedeflemektedir. Bu işlemi yaparken bir adet tablo oluşturulur ve bu tabloda ürün ile alakalı belirtilmek istenen özellikler belirtilir. Sitemizde yan tarafta görebileceğiniz paketler instagram takipçi paketlerine örnek bir görüntü teşkil etmektedir. Size yan tarafta gördüğünüz gibi bilgiler vermek amacıyla oluşturduğumuz bir tablo görüyorsunuz. Bu tablonun içinde ürün içinde size gelecek kullanıcılar ile alakalı bazı bilgiler yer almaktadır. Örneğin yan taraftan bakacak olursak eğer, ürün teslimat süresinden bahsettiğimizi göreceksiniz. Bu size ürünün ne kadar sürede teslim edileceği hakkında bilgi veren bir açıklamadır. Alına bakarsanız bazı firmalar bu tür açıklamalardan hep kaçmışlar müşteriye bu tarz bilgiler vermekten kaçınmıştır. Bunun sebebi teslimat süresinin aslında çok uzun sürmesinden kaynaklı hizmet standartlarını düşürmemek amacından kaynaklanmaktadır. Zartnet hizmet standartı olarak çok yüksek bir firma olduğu için bu tür özelliklerde müşterilerine karşı objektif davranmış ve teslimat süresiyle alakalı bir bilgi paylaşmıştır.

Potansiyel Müşteri Ne Demektir?

Potansiyel müşteri size yada işletmenize hitap edecek kitle demektir.

Potansiyel Müşteri Ne Demektir?

Potansiyel Müşteri Ne Demektir?

Var olduğundan haberdar olmadığınız sosyal medyada herhangi bir mecrada kaybolmuş sizi arayıp ta bulamayan müşterilere verilmiş ada potansiyel müşteri adı verilir. Potansiyel müşteriler instagram takipçi satın alma işlemi ile sizler ve mağazanız ile etkileşime geçmesi için çok önemlidir. Instagram takipçi satın alarak potansiyel müşterilerinize ulaşır ve satışlarınızı artırırsınız. Yan tarafta bulunan instagram takipçi paketleri kısmında yazan potansiyel müşteri yazısının açıklaması budur.

Hediye Gönderim

Hediye gönderim açıklaması ise instagram takipçi satın aldığınız zaman sizlere gönderilecek olan tarafımızca bizi tercih ettiğiniz sizlere sunulmuş bir hediyedir. Bu hediye almış olduğunuz paketin büyüklüğü ile doğru orantılı olarak artacaktır. Eğer 10 Bin adet takipçi satın alırsanız size göndereceğimiz hediye takipçi sayısı 2 Bin civarında olacaktır. Bu hediye gönderimler her instagram takipçi paketinin altında farklı olarak yazılmıştır.

Instagram Takipçi Fiyatları

Instagram takipçi fiyatlarını açıklamak gerekirse birim fiyattır. Yani kaç adet takipçi için ne kadarlık bir ödeme yapacağınızı sizlere özetleyen bir açıklama kısmıdır. Bu açıklama ile ödemeniz gereken tutarı anlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak 1000 instagram takipçi satın almak istediğinizde en üst açıklama kısmında bulunan fiyat yazısına dikkat etmeniz gerekmektedir. bin instagram takipçi için ödeyeceğiniz fiyat 30 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Yorum Yap

0 Yorum yapan