Instagram Şifresiz Beğeni Satın Almak Ücretsiz mi?

Instagram Şifresiz Beğeni Satın Almak Ücretsiz mi?

Son dönemlerin popülerleşen sosyal medya uygulaması Instagram gün geçtikçe insanların ilgi odağı haline dönüşüyor. Dolasıyla Instagram şifresiz beğeni satın almak da popülerleşen uygulamada popülerlik sıralaması yakalamak ve beğeni yarışına girmek isteyenlerin yapmış oldukları bir işlem oluveriyor. Ayrıca beğeni satın almaktan ziyade alacakları beğenileri şifresiz olarak elde etmek istemeleri de cabası oluyor. Normal şartlarda ücretsiz olarak beğeni gönderimi yapan bir çok site mevcut ancak iş şifresiz beğeni gönderme durumuna gelince olaylar biraz daha karmaşık bir hal alıyor.

Şifresiz Beğeni Nedir?

Şifresi beğeni dediğimiz zaman aklımıza instagram hesabınıza ait şifreyi kimseye vermeden yayınlamış olduğunuz video ya da fotoğrafa beğeni gelmesi demektir. Ancak bu durum sadece belirli bir ödeme yapılarak sağlanabilmekte. Ücretsiz olarak beğeni sağlayan birçok instagram hile sitesi bulabilirsiniz. Ancak bunların neredeyse tamamı şifrenizi kullanarak beğeni göndermektedir.

İnsanlar Neden Şifresiz Beğeniyi Tercih Ediyor?

Instagram uygulaması yayıldıkça, kullanım oranları arttıkça tüm mecralarda olduğu gibi bu sosyal medya mecrasında da instagram hackerları türemiş durumda. Kullanıcıların ya da fenomenlerin şişirilmiş, çok sayıda organik takipçi olan hesapları ele geçirmesi ile alakalı olarak, kullanıcılar şifrelerini başkalarına ya da 3.parti yazılımlara vermek istemiyorlar. Var olan hesaplarını çaldırmak, başkası tarafından ele geçirilmesini engellemek için Instagram şifresiz beğeni almayı tercih ediyorlar.

Şifresiz Beğeni Nasıl Alınır?

Şifresiz beğeni satın almak için yapmanız gerekenler aslında oldukça basit. Google aramalarından beğeni satan birçok siteye ulaşmanız mümkün ancak en sağlıklı satış kanallarını ve sitelerini listeleyecek olursak Instaavm.com, sosyalmagza.com, zartnet.com, takipmarket.com olarak değerlendirebiliriz. Ayrıca şifresiz beğeni satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise dolandırıcıların tuzağına düşmemenizdir. Google Reklamlarında (google ads) instagram beğeni satın al kelimesi ile arama yapıldığın birden çok reklam gelecektir. Paranızı dolandırıcılara kaptırmamanız açısından sizlere önerimiz, reklam üzerinden satış yapan sitelerden beğeni satın almamanızdır. Kimse parasını dolandırıcılara kaptırmak istemez.

Instagram Bedava Ücretsiz Beğeni Vaatlerine Kanmayın!

Ücretsiz ve bedava beğeni satın almak için arayış içindeyseniz yolun başındayken bu düşüncenizden vazgeçmelisiniz. Aksi halde hesabınız kötü niyetli kişilerin eline geçme ihtimali çok yüksektir.

Instagram şifresiz beğeni satın almak ile alakalı detaylı ve hayati önem taşıyan bilgiler vermeye çalıştık.

Yorum Yap

0 Yorum yapan