Instagram Beğeni Hizmeti

Instagram Beğeni Hizmeti

Instagram üzerinden gödermiş olduğunuz fotoğraf ve videolarınıza beğeni gönderilmesi işlemine instagram beğeni hizmeti denmektedir. Instagram beğeni hizmeti iki türden oluşmaktadır. Instagram üzerinden gödermiş olduğunuz fotoğraf ve videolarınız tarafımızdan oluşturulmuş 2 adet paketten seçmiş olduğunuz paket kombinasyonu özellikleri bazıda gönderilecektir. Bu gönderi beğendirme hizmeti 2 türden oluşur demiştik, bu iki türde kendi arasında sınıflara ayrılır ve instagram beğeni paketi özellikleri oluşmuş olur. Instagram beğeni paketleri otomatik aylık gönderim ve tek seferlik olarak iki türde inceleyeceğiz. Öncelikle sizlere ilk türden bahsedelim. Instagram otomatik aylık beğeni gönderimi.

Instagram Otomatik Beğeni Gönderimi

Bu paket yukarıda bahsettiğimiz üzere instagram beğeni hizmetimizin ilk türüdür. Bu paketteki özellikler sırasıyla şu şekildedir. Günlük otomatik beğeni, aylık otomatik beğeni olarak.

Instagram Otomatik Beğeni Gönderimi

Instagram Otomatik Beğeni Gönderimi

En çok tercih edilen beğeni türü aylık otomatik beğeni sistemidir. Neden bu çok kullanıyor diye soracak olursanız. Her fotoğraf ve videonuz için 500 ile 1000 adet arasında fotoğraflarınıza ve videolarınıza beğeni gönderilmektedir.Tek fotoğraf ile sınırlı değildir. 1 Ay boyunca göndermiş olduğunuz her gönderi için yukarıda bahsettiğimiz miktarda beğeni gelecektir. Bu özellikle çalışan sistem sayesinde 1 ay boyunca hiç canınız sıkılmadan fotoğraf ve videolarınız otomatik olarak beğenilecektir.

Instagram Tek Seferlik Beğeni Gönderimi

Bu pakette adında anlayacağınız üzere tek seferlik beğeni gönderimi gerçekleşmektedir. Bu işlem sadece tek sefere mahsustur ve ortalama tek bir video ya da fotoğraf için 5 bin civarında beğeni gelir. Fiyatı tek fotoğraf düşünüldüğünde otomatik beğeni sistemine göre daha pahalı kaçmaktadır ama yinede tek sefer olarak düşünürseniz 15 lira gibi çok ucuz fiyatlara bu paketi satın alabilirsiniz.

Instagram Türk Beğeni

Bu paketimiz ise hem tek seferlik hemde otomatik olarak iki gruba ayrılmıştır. Hizmetin özelliği adında anlaşılacağı üzere tamamen Türk kullanıcılar tarafından, paylaşmış olduğunuz sosyal içerikler beğenilir. Resim ve videolarınızı kimler beğenmiş diye Stalk yapmaya kalkan insanlar Türk kullanıcıları karşılarında gördüklerinde dumura uğrayacaklardır. Öyle ki bu paketin tamamen Türk olması parasal alım gücünü de bir o kadar zora sokmaktadır. Bu sistemin fiyatı ise aylık olarak talep edildiğinde 200 TL civarında her fotoğraf için 500 ile 1000 arasında kişi tarafından beğeni gelecek şekilde fiyatlandırılır. Tek seferlik olarak alacaksanız ise 5000 civarında kullanıcıdan tek seferlik gelecektir. Ortalama fiyatı ise normal beğeni sisteminin 4 katı olarak değerlendirilmiştir. 60 TL gibi ücrete bu paketi satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

0 Yorum yapan